Gösterilen sonuç sayısı: 14

7 Kitapçık Tek Set – Odyologlar İçin Temel Klinik Uygulamalar Seti

500,00 
Sıfırdan İleri Seviyeye Bulabileceğiniz En Kapsamlı Temel Klinik Uygulamalar Seti **Kitapçıklar Dijital Formatta gönderilecektir.

ABR El Kitapçığı – Odyologlar İçin Temel Klinik Uygulama Rehberi

125,00 
Sıfırdan İleri Seviyeye Bulabileceğiniz En Kapsamlı ABR Kullanım ve Yorumlama Rehberi **Kitapçık Dijital Formatta gönderilecektir.

ABR-OAE-Odyometre-Timpanometre | Odyologlar İçin 4’lü Temel Klinik Uygulamalar Seti

300,00 
Sıfırdan İleri Seviyeye Bulabileceğiniz En Kapsamlı ABR-OAE-Odyometre-Timpanometre 4’lü Temel Klinik Uygulamalar Seti **Kitapçıklar Dijital Formatta gönderilecektir.

Erken Okuryazarlık ve Fonolojik Farkındalık Becerileri

950,00 
Erken Okuryazarlık ve Fonolojik Farkındalık Becerileri Sözel Dil ve Fonolojik Becerileri Geliştirme Yöntemleri 19-20 Temmuz 2024 / Online Eğitim –

Klinik Odyometre El Kitapçığı – Odyologlar İçin Temel Klinik Uygulama Rehberi

125,00 
Sıfırdan İleri Seviyeye Bulabileceğiniz En Kapsamlı Odyometre Kullanım ve Yorumlama Rehberi **Kitapçık Dijital Formatta gönderilecektir.

Odyologlar İçin Dijital Materyaller ve Terapi Seti | V5.0

750,00 
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde, Online Terapilerde ve Değerlendirmelerde Kullanabileceğiniz Tüm Dijital İçerikler Tek Üründe Odyologlar İçin Hazırlanmış En Geniş

Odyologlar İçin Hap Bilgilerle Odyoloji Ders Notları

150,00 
Online derslerde yeterince verim alamayan öğrenciler için Vize ve Final Sınavlarında hayat kurtaracak hap bilgilerle Lisans 1-2-3-4 ve Yüksek Lisans Notları +Ders Notları Dijital Formatta Gönderilecektir, Kargo Yoktur.

Otoakustik Emisyon El Kitapçığı – Odyologlar İçin Temel Klinik Uygulama Rehberi

100,00 
Sıfırdan İleri Seviyeye Bulabileceğiniz En Kapsamlı OAE Kullanım ve Yorumlama Rehberi **Kitapçık Dijital Formatta gönderilecektir.

Timpanometre El Kitapçığı – Odyologlar İçin Temel Klinik Uygulama Rehberi

100,00 
Sıfırdan İleri Seviyeye Bulabileceğiniz En Kapsamlı Timpanometre Kullanım ve Yorumlama Rehberi **Kitapçık Dijital Formatta gönderilecektir.

VEMP El Kitapçığı – Odyologlar İçin Temel Klinik Uygulama Rehberi

125,00 
Sıfırdan İleri Seviyeye Bulabileceğiniz En Kapsamlı VEMP Kullanım ve Yorumlama Rehberi **Kitapçık Dijital Formatta gönderilecektir.

Vestibüler Rehabilitasyonda Gelişen Teknolojiler

0,00 
**Kitapçık Dijital Formatta gönderilecektir.

vHit El Kitapçığı – Odyologlar İçin Temel Klinik Uygulama Rehberi

125,00 
Sıfırdan İleri Seviyeye Bulabileceğiniz En Kapsamlı vHit Kullanım ve Yorumlama Rehberi **Kitapçık Dijital Formatta gönderilecektir.

VNG El Kitapçığı – Odyologlar İçin Temel Klinik Uygulama Rehberi

150,00 
Sıfırdan İleri Seviyeye Bulabileceğiniz En Kapsamlı VNG Kullanım ve Yorumlama Rehberi Kitapçık Dijital Formatta gönderilecektir, metinleri kopyalayabilir ödevlerinizde, projelerinizde ve tezlerinizde kullanabilirsiniz. Tüm içerik kaynakça ile atıf kurallarına uygun şekilde hazırlanmıştır, akademik çalışmalarda kullanırken rahatlıkla kaynaklara ulaşabilirsiniz.

VNG-VHIT-VEMP | Odyologlar İçin 3’lü Vestibüler Uygulamalar Seti

300,00 
Sıfırdan İleri Seviyeye Bulabileceğiniz En Kapsamlı VNG-VHIT-VEMP Vestibüler Uygulamalar Seti **Kitapçıklar Dijital Formatta gönderilecektir.