Odyologlar Sitesi‘ni sürdürülebilir kılmak ve hedeflerimize ulaşmamızda hayal ortağımız olmak için, Odyologlar Sitesi’ne Kreosus veya Patreon üzerinden aylık veya tek seferlik maddi destekte bulunabilirsiniz.

 


Kreosus ile destek olmak için buraya tıklayınız.

Bir Evrim Ağacı projesi olan Kreosus ile Odyologlar Sitesi’ne bütçeniz düzeyinde, Türk Lirası ile, her ay düzenli olarak veya tek seferlik maddi destekte bulunarak Türkiye’de bilimsel aydınlanma katkı sağlayabilirsiniz.

 

Patreon ile destek olmak için buraya tıklayınız.

Patreon ile Odyologlar Sitesi’ne bütçeniz düzeyinde, USD ile, her ay düzenli olarak veya tek seferlik maddi destekte bulunarak Türkiye’de bilimsel aydınlanma katkı sağlayabilirsiniz.

 

Her türlü desteğiniz için çok teşekkürler!

 

Odyologlar Sitesi hem ücretsiz hem de bir öğrenci oluşumu değil miydi? Neden maddi destek gerekiyor? Nasıl bir gideri olabilir ki?

Odyologlar Sitesi’nin bütün dijital içerikleri (makaleler, videolar, görseller, vb.) tamamen ücretsiz ve halka açıktır ayrıca her daim öyle kalacaktır. Web sitemiz için sağladığımız; hosting, domain, yedekleme ve koruma yazılımları, depolama hizmetleri, CDN ve cache hizmetleri başta olmak üzere maddi giderleri olmaktadır. İşte Odyologlar Sitesi’nin dengeli, düzenli ve güçlü bir şekilde sürdürülebilmesi için, destekleriniz bu yüzden çok değerli ve gereklidir.


Odyologlar Sitesi’ne sponsor olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sponsorlarımıza özel sağladığımız bazı imkanlarımız aşağıda yer almaktadır.

  • Sponsorlara özel web sitemizin bir çok alanına eklenebilen banner alanları.

 

 

 

 

 

  • Sponsor desteği ile yayınlanan (advertorial) içerikler.

  • Sponsor yayınları.
  • Sponsor destekli sosyal medya paylaşımları.
  • Sponsor destekli eğitim ve etkinlikler.
İçerik Türünü Seçin
Makale/Haber/Yazı
Makale, haber ve yazı gibi zengin içerikler ekleyebilirsin
Sınav
Sorularla sınav oluşturabilir ve sonucunu paylaşabilirsin
Anket
Sorularla anket oluşturabilir ve sonucunu paylaşabilirsin
Liste
Sıralı içeriklerle liste oluşturabilirsin
Video
YouTube, İnstagram, yada diğer video linklerini ekleyebilirsin
Resim
Resim, Fotoğraf, GIF ve Caps ekleyebilirsin